Media – ważne informacje

Zapraszamy na konferencję prasową dziś, tj. 9 lutego (godz. 16:00) do oficjalnego hotelu – Copernicus Hotel. Gośćmi będą m.in. Genzebe Dibaba, Joanna Jóźwik, Ewa Swoboda, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski i Barbara Pierre.

Również dziś treningi zawodników. Gwiazda Copernicus Cup Genzebe Dibaba trenować będzie w Arenie Toruń od ok. 10.15 do 12.

Akredytacje będą do odbioru w dniu zawodów w biurze prasowym (wejście od tyłu Areny Toruń) od godziny 14.

Biuro prasowe oferować będzie internet bezprzewodowy oraz „na kablu”. Trybuna prasowa na poziomie hali +2 będzie przeznaczona dla dziennikarzy piszących; trybuna na poziomie +3 dla operatorów kamer.

Fotoreporterzy – OBOWIĄZKOWY briefing o 16:00 w dniu zawodów (piątek). Podział na strefy pracy. Ze względów organizacyjnych tylko 8 kamizelek na INFIELD. Zasady poruszania się po obiekcie przedstawi i w trakcie zawodów będzie ściśle dbał o przestrzeganie Piotr Sumara.

Telewizje/Materiały video

W sprawie ewentualnej sublicencji proszę kontaktować się Działem Licencji i Koprodukcji TVP Sport (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

Jeżeli chodzi o wykorzystanie zdjęć to bez umowy sublicencyjnej mogą państwo wykorzystać sygnał TV podegrany z anteny TVP Sport. Emisja zdjęć nie dłuższych niż 90 sekund powinna być opatrzona informacją graficzną "zdjęcia TVP Sport". Wywiady mogą Państwo nagrywać w strefie "non right holders" (czyli w mixed zonie).

Oficjalny hashtag zawodów to #CopernicusCup2017