Akredytacje mediów na Copernicus Cup 2018

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy proces przyjmowania wniosków o wydanie akredytacji medialnych na mityngu Copernicus Cup 2018 (15 lutego), zaliczany do elitarnego IAAF World Indoor Tour.

 

15 lutego 2018 roku w Arenie Toruń będzie można spotkać najlepszych lekkoatletów z całego świata, którzy walczyć będą o punkty cyklu IAAF World Indoor Tour oraz dzikie karty uprawniające ich do startu w halowych mistrzostwach świata w Birmingham (1-4 marca). Proces aplikowania o akredytacje odbywa się elektroniczne. Wszystkich chętnych prosimy o rejestracje (osoby, które korzystały z systemu w ubiegłym roku mogą skorzystać ze swoich indywidualnych danych logowania) w elektronicznym systemie, który znajdą Państwo pod adresem http://www.media.kpzla.pl.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 4 lutego – terminy ten jest NIEPRZEKRACZALNY. Po tym dniu prześlemy do Państwa informację o przyznaniu (bądź odmowę przyznania) akredytacji prasowej.  

UWAGA!

Akredytacje medialne przyznane na mityng Copernicus Cup 2018 będą ważne podczas 62. PZLA Halowych Mistrzostw Polski, które w Arenie Toruń odbędą się w dniach 17-18 lutego.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: Biuro Prasowe Copernicus Cup 2018 – IAAF World Indoor Tour, Maciej Jałoszyński – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 664 721 383.